• Producent: Real Pharm
  • Kategoria: Odżywki przedtreningowe
  • Opakowanie: małe
100% AAKG, BEZ ZBĘDNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY
produktywnIE poprawia UKRWIENIE I DOTLENIENIE KOMÓREK
sprawia NIESAMOWITĄ POMPĘ NA TRENINGU
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI AMINOKWAS!
Jeżeli poszukujesz sposób na olbrzymią pompę treningową i nie wiesz, który z suplementów będzie trafny – odpowiedź jest prosta. Wyłącznie ten suplement zapewni Ci to czego Ci trzeba, nie nadwyrężając równocześnie budżetu!
AAKG Real Pharm to najwyższej jakości forma Alfa Ketoglutarenu L-Argininy, gwarantująca trafne osiągi. Towar jest zaawansowaną formą aminokwasu argininy, zapewniając skuteczny przepływ krwi do mięśni, który powoduje ich właściwe ukrwienie (stwarzając uczucie tzw. Pompy mięśniowej), przy jednoczesnej maksymalizacji wytrzymałości i siły, poprzez co zaleca się użytkowanie preparatu przed wysiłkiem.
dodatkową zaletą tego produktu jest jego wpływ na ulepszenie odżywienia i dotlenienia komórek mięśniowych, dzięki czemu będziesz mógł liczyć na jeszcze lepsze rezultaty niżeli dotychczas! używanie artykułu po wysiłku wspomaga transport elementów odżywczych do mięśni, przyspieszając jego regenerację i pomagając w kształtowaniu wymarzonej sylwetki.
Alfa Ketoglutaren L-Argniny (AAKG) jest elementyem pokarmowym posiadającym bezpośredni wpływ w organizmie na kształtowanie związków wpływających na budowanie masy mięśniowej. Związki te szerzej znane jako tlenek azotu znajdują coraz większe uznanie w oczach równocześnie fachowych sportowców, jak i osób uprawiających sport amatorsko. W dodatku może działać energetycznie i udoskonalać produktywność seksualną.
AAKG REAL PHARM – profesjonalne WSPARCIE W DĄŻENIU DO PERFEKCJI!

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Odżywki przedtreningowe