• Producent: OLIMP
  • Kategoria: Odżywki przedtreningowe
  • Opakowanie: małe
Dla wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, korzystnie znany Olimp jest z Polski!!!
genialnie znana i lubiana firma odżywek i suplementów, a od paru lat także preparatów leczniczych pochodzi ze znanej w branży oponiarskiej Dębicy na Podkarpaciu. Marka powstała w 1990 znana jest z pionierskich rozwiązań i trosce o jakość swoich towarów, przykładem mogą być Mega Caps, czyli obfitej wielkości kapsułki, w których dostępne są chociażby witaminy i minerały dla osób intensywnych. W ofercie polskiego producenta znajdziemy pełen wachlarz odżywek i artykułów wspomagających, preparaty prozdrowotne, żywność użyteczną, napoje funkcjonalne oraz akcesoria i odzież treningową. Producent od lat współpracuje z Mariuszem Pudzianowskim- strongmanem i zawodnikiem mieszanych sztuk walki.
Najwyższa przystępna liczba kofeiny na rynku – aż 300mg w porcji!
Kofeina w formie kapsułki to gwarancja maksymalnej koncentracji i siły działania, do której filiżanka silnego espresso nie jest w stanie się choćby zbliżyć! To energetyczny kopniak największej przystępnej na rynku dawki aż 300mg czystej, bezwodnej kofeiny w porcji! (1kapsułka)
Dla kogo Caffeine Kick? Kofeina bezwodna znalazła swych miłośników wśród najróżniejszych grup społecznych, których codzienna praca wymaga maksymalnej koncentracji, skupienia przy jednoczesnym mierzeniu się z znużeniem i spadającą w czasie koncentracją.
też sportowcy upodobali sobie tą formę kofeiny z racji prędkiego stymulującego działania. W dodatku osoby, z potrzebą walki ze zmęczeniem, uczniowie, studenci i kierowcy.
Działanie kofeiny
Spożycie trafnej dawki kofeiny ma wpływ na wydłużenie i powiększenie energiczności treningu, podniesienia temperatury ciała oraz pobudzenia termogenezy. Kofeina jest substancją o szerokim wachlarzu działania. Wpływa na pobudzenie ośrodkowego układu nerwowego. Wykazuje w dodatku znakomite działanie termogenne, poprzez wielkie przyspieszenie tempa przemiany materii. Wpływa na obniżenie poziomu zmęczenia naszych mięśni i poprawnie oddziałuje na ich efektywność w trakcie treningu.
Jakość Olimp Labs
Caffein Kick został wykonany w najwyższym, farmaceutycznym standardzie którego wyraźnym etapem jest dokładna selekcja ascetycznca stosowana do produkcji każdego z naszych artykułów. Dzięki temu, ofertowane poprzez nas produkty od lat cieszą się podziwm kupujących które przystępne są na półkach ponad 70 krajów świata! Każda partia produkcyjna Caffeine Kick została przebadana zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami na skażenia mikrobiologiczne i fizykochemiczne.
atuty używania skoncentrowanej kofeiny to:
- ułatwienie zachowania koncentracji i skupienia
- dodatkowa dawka energii
- przyśpieszenie metabolizmu
- wsparcie spalania tkanki tłuszczowej
- zwalcza zmęczenie
- lepsze samopoczucie
- udoskonalony nastrój
Olimp Labs - akcentuje nas jakość!
Jak sądzisz, czy wszyscy producenci zlecają uzupełniające badania składu surowca wykorzystywanego do produkcji swych produktów?
Nie muszą tego robić – przepisy prawa tego nie wymagają!
W Olimp Labs bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy towar który oddajemy w Wasze ręce. Dlatego wiemy, że inwestycje w najnowocześniejszy sprzęt, uzupełniające analizy i badania to prawidłowo wydane pieniądze które przełożą się na Wasze zadowolenie.
Spełniamy wszystkie realne normy żywności zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej.
„Papier przyjmie wszystko… Na etykiecie można wytwarzać legendy.
Problem z legendami jest taki, że wszyscy o nich mówią, nikt w rzeczywistości nie widział.
Suplement diety w kapsułkach, zawierający wyjątkowo wysoką dawkę kofeiny.
Przeznaczenie: Preparat dedykowany dla osób dorosłych.
Uwaga: Caffeine Kick gromadzi kofeinę; nie zaleca się używania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny: 300 mg/ 1 kapsułkę). Na dodatek artykułu nie należy stosować w okresie karmienia piersią, planowania ciąży, w sytuacji chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie spożywać równocześnie, ani tego samego dnia innych towarów zawierających kofeinę (np.: inne suplementy diety, kawa, herbata, czekolada). Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Nie przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszelkich źródeł. Nie stosować łącznie z alkoholem, lekami lub preparatami zawierającymi owoc gorzkiej pomarańczy/ synefrynę. Po pierwszym zastosowaniu ocenić oddziaływanie artykułu na organizm. W sytuacji złego samopoczucia (np: duszności, kołatanie serca, bezsenność, niepokój) przerwać używanie.
Przechowywać w sposób niedostępny dla minimalnych dzieci.
Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 1 raz dziennie. Popić dużą ilością płynu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być używany jako substytut różnej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
elementy: 62% kofeina, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (elementy otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).
UWAGI:
Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
Nie można stosować jako zamiennik bądź substytut najróżniejszej diety.
towaru nie należy podawać kobietom w ciąży, a także matkom karmiącym.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu.
Opisy są własnością sklepu www.mass-zone.eu. Kopiowanie i rozpowszechnianie opisów jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. Zm.)

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Odżywki przedtreningowe