Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Olimp
  • Kategoria: Odżywki przedtreningowe
  • Opakowanie: małe
Poznaj Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

Suplement diety Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml pozwala na rozszerzenie ilości tlenku azotu w mięśniach. Dzięki temu w sposób natychmiastowy rośnie u człowieka wytrzymałość na wysiłek fizyczny.

Najważniejsze zalety Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

Regularne przyjmowanie suplementu Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml przez osobę dynamiczną, m.in. Ciężarowca, pozwoli na:

  • natychmiastowe uzyskanie obszerniejszej dawki energii,
  • powiększenie regeneracji mięśni,
  • wzrost wytrzymałości organizmu,
  • udoskonalenie wydolności,
  • wzmocnienie erekcji.
Działanie Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

towar Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml zwiększa siłę i odporność osób energicznych, zwłaszcza sportowców, ponieważ wzmacnia pracę układu oddechowego i powoduje rozkurcz mięśni gładkich. Wszystko to powoduje, iż mamy większą energię do działania i następuje znaczące wzmocnienie sprawności wysiłkowej.

Skład Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

Tym, co bezspornie eksponuje suplement Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml od innych, tego typu artykułów, jest jego skład. Posiada on wysoką, niespotykaną w innych suplementach dawkę, aż 7500 mg wysoko przyswajalnego alfa-ketoglutaranu argininy, w skrócie AAKG. Uzupełnia ubytek L-argininy w diecie osoby ćwiczącej. Poza tym, w produkcji suplementu Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 użyto formułę Liquid Technology, dzięki temu nadano mu płynną formę, a przy tym wszystkie ważne składniki dynamiczne w nim zawarte, są prosto przyswajalne poprzez organizm człowieka. W składzie Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml wynajdziemy:

  • L-argininę, czyli prekursor tlenku azotu, wywierający pozytywny wpływ na cały organizm. Tlenek ten kreuje rozkurcz mięśni gładkich, a przy tym obniża ciśnienie krwi oraz ryzyko wystąpienia zawału serca. Odpowiada za wytrzymałość organizmu i ulepszenie wysiłku fizycznego. Broni wątrobę, nerki i układ nerwowy, oczyszczając je z amoniaku.
  • AAKG - sole kwasu glutarowego i argininy, przyczyniające się z udziałem alfa ketoglutaranu do wzrostu energii w ciele człowieka.
Dla kogo jest asygnowany Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml?

Preparat Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml dedykowany jest dla wszystkich sportowców, zwłaszcza tych, którzy uprawiają sporty siłowe lub wytrzymałościowe.

Szczegółowy opis Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25ml

Sportowcy ćwiczący z ciężarami, jak i ci, u których na pierwszym miejscu przy treningu stawiana jest siła i wytrzymałość, mogą zyskać mnóstwo korzyści przy zaimplementowaniu suplementu diety Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml. To towar wytwarzany specjalnie dla nich, prowadzący do rozkurczu mięśni gładkich, a co z tego wynika przyczyniający się do wzmocnienia skuteczności wysiłkowej.

Wszystko to dzięki niepowtarzalnemu składowi produktu, w którym wynajdziemy dużą dawkę l-argininy, wzmacniającej pracę układu oddechowego. W składniku tym zawarty jest tlenek azotu i to właśnie on skutkuje rozkurczem mięśni.

Suplement Olimp AAKG 7500 Extreme Shot 25 ml mieści dodatkowo AAKG, który powoduje, iż w organizmie rozszerzana jest produkcja energii pochodzącej z głównych części odżywczych, czyli białek, węglowodanów i tłuszczów.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Odżywki przedtreningowe